قیمت یخچال پرده هوا - خرید یخچال روباز فروشگاهی بدون درب

09128654181 (ساعت تماس 8 صبح تا 9 عصر با پاسخگویی کارشناس فروش خانم ابوالفتحی)
یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا نوعی یخچال برودتی می باشد، که ممکن است، شما آن را با نام های دیگری اعم از یخچال بدون درب، یخچال روباز، یخچال گل فروشی و... شنیده باشید.

یخچال سازان ونوس
یخچال سازان ونوس

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا موتور سرخود
یخچال پرده هوا موتور سرخود

یخچال فروشگاهی موتور سرخود یکی از مدل های یخچال پرده هوا می باشد، که شما می توانید برای استفاده در محیط هایی آن را انتخاب کنید، که فضای کمتری را برای قرار دادن یخچال در اختیار دارید. موتور انتخاب شده برای نصب بر روی یخچال ایستاده پرده هوا در بخش داخلی و یا پشت یخچال نصب می شود.

یخچال پرده هوا موتور مرکزی
یخچال پرده هوا موتور مرکزی

یخچال پرده هوا موتور مرکزی یکی از گزینه های پیشنهادی برای انتخاب برای نگهداری از محصولات می باشد، که شما می توانید هنگام راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای بزرگ آن را انتخاب کنید. طراحی این نوع از یخچال های بدون درب به گونه ای می باشد، که شما می توانید محصولات بیشتری را در طبقات آن برای فروش بچینید.

یخچال پرده هوا جلوباز
یخچال پرده هوا جلوباز

یخچال جلوباز که به عنوان یکی از پرطرفدارترین تجهیزات سرمایشی در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، هایپراستارها، سوپرمارکت های بزرگ و... مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال پرده هوا به دلیل این که شیشه ای برای آن در نظر نگرفته شده است، به راحتی می توانید محصولات موجود در داخل یخچال فروشگاهی جلوباز ببینید، و آن را بردارید.

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی
یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

یخچال خوابیده پرده هوا موتور مرکزی یکی از گزینه های پیشنهادی شما برای انتخاب و نگهداری محصولات در بخش وسطی فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای می باشد. شما می توانید برای نگهداری محصولات مختلفی اعم از انواع سبزیجات فریز شده، گوشت سفید و قرمز و آبزیان منجمد، کره، انواع غذای آماده و... از این یخچال فروشگاهی استفاده کنید.

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود
یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود مناسب برای استفاده در فروشگاه هایی می باشد، که متراژ زیادی ندارند، و فقط قصد ارائه ی مواد غذایی ضروری و مورد نیاز افراد را دارند. پس برای این که بتوانند در بخش های کناری فروشگاهی رفت و آمد داشته باشند، و بتوانند محصولات مد نظر خود را ببینند، و انتخاب کنند، این نوع از یخچال فروشگاهی گزینه ی مناسبی برای انتخاب می باشد.

یخچال پرده هوا درب دار
یخچال پرده هوا درب دار

یخچال فروشگاهی درب دار یکی از جدیدترین مدل های یخچال های پرده هوا محسوب می شود، که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های آن را انتخاب کنید. طراحی یخچال های بدون درب به صورت درب دار به شما کمک می کند، تا میزان هدر رفت انرژی و سرما را به کمترین میزان برسانید، و هم این که از نظر بهداشتی بهتر است، که درب داشته باشند. 

یخچال مالمو
یخچال مالمو

یخچال و فریزر مالمو در ابعاد مد نظر مشتریان طراحی و تولید می شوند، و شما می توانید برای نگهداری محصولات مختلف از این نوع یخچال فروشگاهی استفاده کنید. قابلیت استفاده در محیط هایی مانند فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، مراکز خرید و... را دارند. موتوری که قابلیت نصب بر روی یخچال و فریزر مالمو وجود دارد، می تواند موتور سرخود و یا موتور مرکزی باشد.

قیمت یخچال پرده هوا

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب با توجه به نیاز مشتریان و ابعاد در نظر گرفته توسط آن ها (به صورت متری) محاسبه می شود.

مدل یخچال
مشخصات فنی
قیمت
یخچال بدون درب موتور سرخود
 • نوع موتور: کلترون تایلند
 • جنس بدنه: گالوانیزه
 • ترموستات: دیجیتال، مکانیکی
 • میزان مصرف برق و انرژی: کم مصرف
 • مجهز به کاور شب
 • ابعاد: 
 1. ارتفاع: 2 متر
 2. عمق: 75 یا 90 سانتی
 3. طول: با توجه به نیاز مشتری
 • عایق بندی: ساندویچ پنل
 • مبرد: R290
 • تاج: دارد
 • تعداد طبقات: متغیر بین 4 تا 5 طبقه
 • مجهز به روشنایی ال ای دی
 • دمای یخچال: 2- تا 2+ درجه سانتی گراد

توضیحات:

 1. بابت هر 2 متر یخچالی که سفارش می دهید، باید قدرت موتور 1.5 اسب باشد.
 2. ابعاد قابل تغییر می باشد.
قیمت یخچال بدون درب با توجه به طول در نظر گرفته شده توسط شما تعیین می شود، و هر متر یخچال 44,000,000 تومان می باشد.
یخچال بدون درب موتور مرکزی
 • نوع موتور: بیتزر آلمان
 • جنس بدنه: گالوانیزه
 • ترموستات: دیجیتال، مکانیکی
 • میزان مصرف برق و انرژی: کم مصرف
 • مجهز به کاور شب
 • ابعاد: 
 • ارتفاع: 2 متر
 • عمق: 75 یا 90 سانتی
 • طول: با توجه به نیاز مشتری
 • عایق بندی: ساندویچ پنل
 • مبرد: R290
 • تاج: دارد
 • تعداد طبقات: متغیر بین 4 تا 5 طبقه
 • مجهز به روشنایی ال ای دی
 • دمای یخچال: 2- تا 2+ درجه سانتی گراد

توضیحات:

بابت هر 2 متر یخچالی که سفارش می دهید، قدرت موتور بستگی به موتورخانه دارد.

قیمت یخچال بدون درب با توجه به طول در نظر گرفته شده توسط شما تعیین می شود، و هر متر یخچال 60,000,000 تومان می باشد.

یخچال پرده هوا یخچال های بدون درب می باشد، که قابلیت گردش هوا و سرمای لازم برای خنک نگه داشتن محصولات را در طبقات مختلف  یخچال روباز را دارد. یخچال بدون درب فروشگاهی جهت نگهداری انواع محصولات گوشتی، مایعات، محصولات لبنی، انواع میوه و سبزیجات، مرغ و ماهی بسته بندی شده، مواد پروتئینی و گل ها و... در مکان های مختلفی اعم از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک، و حتی برخی از مغازه ها، سوپرمارکت ها، هایپراستارها، هایپرمارکت ها، مراکز عرضه کننده شیلات، گل فروشی ها، میوه فروشی ها و... می باشد. و... مورد استفاده قرار می گیرند. یخچال فروشگاهی بدون درب با توجه به این که درب ندارد، هوا و سرما را در طبقات مختلف یخچال ویترینی پخش شده، و در حال گردش می باشد، تا از فاسد شدن محصولاتی که در داخل یخچال مغازه بدون شیشه قرار دارند، جلوگیری کنند، همین موضوع باعث شده است، تا این نوع از یخچال های جلوباز یکی از مهم ترین تجهیزاتی سرمایشی می باشد، که در فروشگاه‌ ها و هایپرمارکت‌ ها مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به یخچال ایستاده روباز فروشگاهی دربی برای باز و بسته شدن ندارد، مشتریان می توانند به راحتی محصولات مد نظر خود را انتخاب کنند، و به خاطر نوفراست بودن به هیچ عنوان برفک نمی زنند.

قیمت یخچال روباز ایستاده

یخچال های پرده هوا در ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به نیاز مشتریان در انواع مختلف به صورت یخچال روباز ایستاده و خوابیده طراحی و تولید می شوند. دمای این یخچال جلوباز توسط سیستم دیجیتال کنترل می شود، و محدوده دمای این نوع از یخچال صنعتی بین 2 تا 10 درجه سانتی گراد می باشد. نکته ی مهمی که در این مورد وجود دارد، این است، که دمای داخلی را تا حد زیادی دقیق و ثابت نگه می دارد، و سطح دما و وضعیت کار بر روی یک صفحه دیجیتال نمایش داده می شود. کمپرسور یخچال های بدون درب کارایی بالایی دارند، که از گاز مبرد سازگار با محیط زیست ساخته شده است، و عملکرد تبرید و کارایی انرژی را ارائه می دهد.
ای نوع از یخچال های ویترینی به جای درب های شیشه ای مجهز به سیستم پرده هوا می باشد، و شما می تواند کاملاً محصولات و خوراکی ها را به وضوح نمایش دهد، و تجربه ی خرید راحت را برای مشتریان فراهم کند. چنین طراحی منحصر به‌ فردی باعث می‌ شود، که هوای سرد داخلی به هدر نرود، و این واحد تبرید را دارای ویژگی‌ یخچال بدون درب های کاربردی و سازگار با محیط زیست می‌ کند.

قیمت یخچال بدون موتور

نور پردازی داخلی یخچال رو باز جهت نمایش بهتر محصولات مجهز به روشنایی LED می باشد، و این یخچال روشنایی بالایی را ارائه می دهد، تا به برجسته کردن و جلوه دادن محصولات در طبقات کمک کند، تمام مایعات (آب معدنی، نوشیدنی ها، دلستر، آبمیوه و...) و غذاهایی که می خواهید بیشتر بفروشید، را می توان به صورت واضح تر نشان داد. با یک صفحه نمایش جذاب، محصولات فروشگاه شما می توانند به راحتی نظر مشتری را جلب کنند، این یخچال ویترینی بدون درب به خوبی و با دوام ساخته شده است، که شامل دیوارهای بیرونی از جنس استنلس استیل که دارای مقاومت در برابر زنگ زدگی و دوام است، و دیوارهای داخلی از ABS ساخته شده است، و عایق حرارتی کار شده در ساختار این دستگاه عالی می باشد. این دستگاه برای کاربردهای تجاری گزینه ی مناسبی است.

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

هنگام خرید یخچال پرده هوا باید به عوامل مختلفی اعم از نوع یخچال پرده هوا (ایستاده، خوابیده)، نوع کاربری، ابعاد و اندازه و عمق، جنس محصول، جنس یراق آلات، نوع موتور و عملکرد دستگاه نیز بستگی دارد. جهت ارتباط با ما و استعلام قیمت یخچال جلو باز و قیمت یخچال بدون موتور با شماره های درج شده، در سایت تماس حاصل فرمایید، و نسبت به خرید یخچال بدون برفک اقدام کنید.

قیمت یخچال روباز فروشگاهی دست دوم

طرز کار یخچال بدون درب

نحوه ی گردش هوا در این یخچال فروشگاهی پرده هوا مانند دیگر یخچال های ایستاده به صورت اجباری و دائمی است. یخچال بدون در مجهز به فن هایی می باشند، که هوای سیستم از طریق آن ها مکش می شود، و بعد با عبور از اواپراتور سردخانه باعث می شود، هوای سرد از دهانه فن به بیرون فرستاده شود. این هوا مجدداً به وسیله ی فن جمع می شود، و باز هم از اواپراتور عبور می کند، و این مسیر تکرار می شود.

از یخچال قفسه ای برای تازه نگه داشتن انواع محصولات مواد غذایی از جمله مرغ، گوشت، سوسیس و کالباس، مواد لبنی و انواع نوشیدنی ها و… در اکثر فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها و مراکز عرضه شیلات و… مورد استفاده قرار می گیرند.
یخچال های بدون در در مقایسه با دیگر یخچال های ایستاده بسیار پرطرفدار و پر فروش می باشند، چون که فاقد درب می باشند، و این مزیت باعث می شود، نیازی به باز و بسته کردن درب یخچال نباشد، و مشتریان برای انتخاب و برداشتن محصول مورد نظر هر بار درب یخچال میوه فروشی را باز و بسته نکنند. مکانیزم عملکرد پرده هوا صنعتی به این صورت است، که در فضای بیرونی به وسیله منافذ زیر طبقات لایه ای از هوا ایجاد می کنند، و به همین ترتیب دمای داخل یخچال روباز میوه را تا میزان استانداری حفظ می کنند. 

يخچال ايستاده چیدمان یخچال سوپرمارکت

انواع یخچال پرده هوا

یخچال روباز الکترواستیل

یخچال های پرده هوا با توجه به محصولاتی که قرار است، در آن نگهداری کنید، در ابعاد و اندازه های مختلف به صورت ایستاده و یا جزیره متناسب با فضایی که در اختیار دارید، طراحی و تولید می شوند. هم چنین با توجه به محل قرار گرفتن موتور به هم یخچال های فروشگاهی روباز به دو نوع یخچال پرده هوا با موتور مرکزی و یخچال پرده هوا با موتور سرخود تقسیم می شوند. در ادامه ی مطلب قصد داریم، شما را با انواع یخچال های پرده هوا با توجه به فضای در اختیار و نوع چیدمان یخچال فروشگاهی بتوانید بهترین یخچال پرده هوا را برای فروشگاه خود خریداری کنید.

 • یخچال ایستاده طرح پرده هوا

قیمت پرده هوا

نحوه ی عملکرد یخچال ایستاده طرح پرده هوا مانند دیگر یخچال های پرده هوا بدون درب می باشد، و فقط در یک مورد با هم تفاوت دارند، آن هم درب های یخچال می باشد. مشخصات فنی این یخچال ها مشابه سایر یخچال های صنعتی است.
از آن جا که یخچال ایستاده بدون درب دارای مکانیزم و طراحی پرده هوا می باشند، می توانند در ابعاد و تعداد درب های مختلفی (3 درب تا 6 درب) با توجه به سفارش مشتری ساخته شوند.

عایق بندی جهت جلوگیری از هدر رفتن بیش از حد برودت داخل یخچال از نوع تزریق فوم می باشد، و در فروشگاه ها، هایپرمارکت ها، رستوران ها و… مورد استفاده قرار می گیرند. درب های این دستگاه از جنس سکوریت یا نشکن دوجداره می باشد، و از اتلاف انرژی و سرمای یخچال جلوگیری شود. در طراحی این یخچال ها از موتور بسیار قدرتمند و در عین حال کم مصرف استفاده شده است. علاوه بر این این محصولات دارای برچسب انرژی A هستند، که این ویژگی نشان دهنده این است، که این یخچال ها بسیار کم مصرف می باشند. طبقات قرار داده شده در یخچال ایستاده صنعتی استحکام زیادی داشته، و براساس سایز و اندازه یخچال متغیر می باشد.

 • یخچال پرده هوا ایستاده

یخچال پرده هوا ایستاده یکی از تجهیزات سرمایشی پرفروش صنایع برودتی یخچال سازان ونوس می باشد، که مجهز به کاور شب می باشد، به همین خاطر شما می توانید در ساعات تعطیلی فروشگاه خود با کشیدن این پرده از هدررفتن سرما یخچال جلوگیری کنید.

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده

سیستم سرمایشی چرخشی
بدنه استیل استنلس
عایق تزریق فوم پلی یورتان
پوشیده شده با رنگ پودری الکترو استاتیک
 LED در طبقه بالایی یخچال دارد
مبرد R290
 • یخچال پرده هوا خوابیده

یخچال پرده هوا خوابیده

از یخچال خوابیده پرده هوا یخچال بیشتر در فروشگاه های زنجیره ای و سوپر مارکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. از یخچال خوابیده فروشگاهی جهت نگه داری از انواع مواد غذایی مورد استفاده می گیرند. یکی از مزیت های استفاده از نوع یخچال ها این است، که این امکان را به مشتریان می دهد، تا مواد غذایی مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب کنند، و همچنین مغازه داران بتوانند به صورت ویترینی مواد غذایی خود را عرضه کنند. مکانیسم گردش هوا در این یخچال ها به صورت دائمی می باشد، و کابین یخچال همیشه سرد باقی می ماند. یخچال پرده هوای خوابیده در مدل های مختلف زیر طراحی و تولید می شوند.

 1. یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود
 2. یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی
 3. یخچال وسط فروشگاهی
 4. یخچال جزیره 

مشخصات فنی یخچال پرده هوا خوابیده

سیستم سرمایشی چرخشی
بدنه استیل استنلس
عایق تزریق فوم پلی یورتان
پوشیده شده با رنگ پودری الکترو استاتیک
 LED در طبقه بالایی یخچال دارد
 • یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود

مشخصات فنی یخچال پرده هوا سرخود

سیستم سرمایشی چرخشی
بدنه استیل استنلس
عایق تزریق فوم پلی یورتان
پوشیده شده با رنگ پودری الکترو استاتیک
LED در طبقه بالایی یخچال دارد

یخچال پرده هوا خوابیده موتور سرخود به خاطر نداشتن درب باعث می شوند، تا تمام محصولات در دیدرس مشتریان قرار بگیرند، و بتوانند محصول مد نظر خود را انتخاب کنید. این یخچال دارای سیستم سرمایشی چرخشی می باشند، و به همین خاطر باعث می شود، تا برودت و سرمای یکسانی در فضای داخلی یخچال فروشگاهی پرده هوا جریان پیدا کند. هنگام تولید یخچال روباز فروشگاهی خوابیده موتور یخچال را در قسمت پایین و یا بالای دستگاه قرار می دهند. میزان مصرف انرژی و برق این یخچال ها بسیار کم می باشد، به همین خاطر می تواند از به وجود آمدن هزینه های اضافی جلوگیری کرده، و به عنوان یک یخچال صنعتی کم مصرف محسوب می شود.

 • یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی

یخچال پرده هوا خوابیده موتور مرکزی جهت نگهداری از محصولات لبنیاتی، فرآورده های پروتئینی، میوه ها و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرند. در این یخچال ها از موتورهای قوی تری استفاده شده است، به همین خاطر سیستم سرمایش این یخچال خوابیده در مقایسه با سایر یخچال ها بهتر می باشد، و باعث می شود، تا سرما در تمام  نقاط داخل یخچال پخش می شود. در موتور مرکزی موتور های هوشمند جهت سرمایش مناسب در داخل یخچال قرار داده شده است، به همین خاطر در مقایسه با موتور های سرخود انرژی کم تری را مصرف می کنند.

مشخصات فنی یخچال پرده هوا خوابیده

ارتفاع 90 سانتی متر
وزن 100 کیلو
طول 200 سانتی متر
ولتاژ 380 ولت
 • یخچال پرده هوا ایستاده موتور مرکزی

یخچال ویترینی جلوباز موتور مرکزی

یخچال پرده هوا ایستاده موتور مرکزی در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، هایپرمارکت ها، فروشگاه های میوه، هایپر استارهای بزرگ و… جهت نگهداری از انواع محصولات پروتئینی، انواع میوه ها و سبزیجات، انواع نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع از یخچال پرده هوا به خاطر این که در متراژهای بالای طراحی و تولید می شوند، در فروشگاه های زنجیره ای بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

این مدل از یخچال ویترینی جلوباز علاوه بر این که فضای بیشتری را اشغال می کنند، باعث زیبا تر شدن فروشگاه های شما شود. فضایی که یخچال فروشگاهی موتور مرکزی در اخیتار شما قرار می دهد، به نسبت به دیگر یخچال های پرده ها بیشتر می باشد، و علت این موضوع این است، که موتور این دستگاه را یک فضای جداگانه قرار می دهند. این یخچال به خاطر جادار بودن و نورپردازی داخلی یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین نوع یخچال های بدون درب می باشد، که حداقل طول این یخچال ها 10 متر می باشد، به همین خاطر بهترین گزینه برای به کارگیری در هایپر مارکت ها و سوپر مارکت های بزرگ می باشد. این یخچال صنعتی به خاطر داشتن حجم بالا قادر است، حجم قابل توجهی از مواد غذایی را در خود جای دهد. این یخچال ها به خاطر داشتن موتور جداگانه مجهز به موتورخانه می باشند.

مشخصات یخچال پرده هوا ایستاده موتور مرکزی

جنس بدنه ماموت ABS
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
تعداد طبقات 5
 روشنایی ال ای دی دارد
موتور مرکزی
مبرد R290
 • یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود

یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود

یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود جهت خنک نگهداشتن انواع نوشیدنی ها و آبمیوه های طبیعی و هم چنین حفظ کیفیت انواع مواد غذایی (لبنیات، گوشت، مرغ بسته بندی، کالباس و…) در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از یخچال فروشگاهی بدون درب به خاطر نداشتن درب باعث می شود، تا مشتریان به راحتی محصولات مد نظر خود را انتخاب کنند. 

یخچال پرده ای موتور سردخود نسبت به دیگر مدل در ابعاد کوچک تر طراحی و تولید می شوند، و موتور آن ها در درون یا پشت دستگاه نصب می شود. با توجه به این که میزان مصرف برق این یخچال ها کم می باشد، و به خاطر ابعاد کوچکتر به راحتی قابل جا به جایی می باشند. حتی با وجود این که موتور این یخچال ها در قسمت پشت یادرون آن ها قرار دارد، ولی به خاطر وجود کمپرسور و کندانسور دارای فضای داخلی کمی می باشد. یکی از معایبی که می توان نسبت به این نوع یخچال ها گرفت، این است، که در مقایسه با دیگر یخچال های پردههوا فضای کمتری برای نگهداری محصولات دارند، و از مزایای این یخچال های می توان به جابه جایی راحت و مصرف بسیار کم انرژی اشاره کرد. 

مشخصات فنی یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود

ابعاد 240*95*200 سانتی متر
جنس بدنه ماموت abs
رنگ بدنه پودری الکترواستاتیک
مبرد R290
عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان
موتور  سرخود
تاج دارد
کاور شب دارد

یخچال سه درب طرح پرده هوا

یخچال سه درب طرح پرده هوا

یخچال سه درب طرح پرده هوا در فروشگاه های زنجیره ای کوچک و بزرگ، هایپر استارها و هایپر مارکت ها و… جهت نگهداری و حفظ کیفیت انواع مواد غذایی، انواع نوشیدنی ها، میوه ها و سبزیجات و… مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم سرمایش یخچال سه درب فروشگاهی به صورت چرخشی می باشد، و همین موضوع باعث می شود، تا تازگی و طراوت محصولات را حفظ کنند. از این یخچال ویترینی برای نگهداری محصولات لبنیاتی هم استفاده می شود، چون برای جلوگیری از فاسد شدن نیاز به برودت و سرمای یکسان در تمام نقاط دارند. به همین خاطر این یخچال با داشتن سیستم نفراست گزینه ای بسیار مناسب می باشد، زیرا این محصولات برای تازگی و جلوگیری از فاسد شدن به برودت یکنواخت نیاز دارند، از این رو یخچال های نوفراست (فن دار) گزینه ی مناسبی برای نگهداری آن ها می باشد.

مشخصات فنی یخچال سه درب طرح پرده هوا

ابعاد 200*200*75 سانتی متر
جنس بدنه استیل
مدل یک طرف نما
تعداد طبقات 4
جنس طبقات PVC
نوع ترموستات دیجیتال
تاج دارد
نوع سیستم سرمایش چرخشی
پایه جهت جابجایی دارد
دمای داخلی بالای صفر
 • یخچال جزیره 

یخچال جزیره پرده هوا در دو نوع شیشه خم و شیشه تخت طراحی و تولید می شوند، و مناسب برای فروشگاه های  زنجیره ای، هایپر مارکت ها و... می باشد. یخچال جزیره ها در دو نوع موتور مرکزی و موتور سر خود تولید می شوند. از یخچال های جزیره می توان برای ویترین قصابی و قنادی هم استفاده کرد. کمپرسور قدرتمند این یخچال قابلیت نگهداری از انواع مواد غذایی برای مدت زمان طولانی را دارد.

مشخصات فنی یخچال جزیره ای

سبک تک دما
ظرفیت 500 /1000 لیتر
درجه حرارت 2 ~ 8
نوع آب و هوا خنک کننده استاتیک
ولتاژ (V) 220 ولت / 50 هرتز
در، درب درب شیشه ای کشویی
قدرت (W) 210 وات
جنس بدنه فولاد ضد زنگ 304/201/فولاد نقاشی
سیستم خنک کننده خنک کننده استاتیک
 • یخچال پرده هوا قفسه ای

یخچال قفسه ای دارای تعداد قابل توجهی قفسه می باشد، و می توان گفت، که این مدل از یخچال های پرده هوا یکی از جدیدترین نوع یخچال پرده هوا می باشد، که که در فروشگاه هایی که فضایی زیادی برای عرضه محصولات دارند، گزینه ی مناسبی می باشد. عمق هر طبقه این یخچال 40 سانتی متر می باشد، ولی طبقه ی آخر این یخچال دارای عمق بیشتر (حداقل 60 سانتی متر) می باشد. این دستگاه دارای موتوری از نوع چیلر یا موتور مرکزی می باشد، به همین خاطر مجهز به موتور خانه می باشند. یکی از مزایای این نوع از یخچال ها این است، که قفسه های آن قابلیت تنظیم شدن دارد، به همین خاطر می توانید عرض قفسه ها را تغییر داد، یا ارتفاع آن را به ارتفاع مورد نظر خود تغییر داده و تنظیم کنید. همچنین می توانید زاویه ی قفسه ها را نیز تغییر دهید، و بدون نیاز به ابزار خاصی تنظیم کنید. این یخچال پرده هوای قفسه ای مناسب برای فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و سوپرمارکت ها و هایپرمارکت ها می باشد.  

توصیه های مهم در خرید یخچال پرده هوا

یخچال فروشگاهی پرده هوا

هنگام خرید یخچال پرده هوا حتماً نکات زیر را مد نظر قرار دهید، چون در غیر این صورت ممکن است، بعد از خرید دچار مشکل شوید.

 • حتماً باید قابلیت جا به جایی داشته باشند، چون در غیر این صورت اگر زمانی تصمیم بگیرد، دکوراسیون فروشگاه خود را تغییر دهید، با مشکل رو به رو می شوید. به همین خاطر بهتر است، هنگام خرید حواستان باشد، که پایه های یخچال مجهز به چرخ های ثابت یا قفل شونده باشد. استحکام و مقاومت پایه ها هم خیلی مهم می باسد، چون اگر استحکام کافی نداشته باشند، شما را دچار مشکل خواهد کرد.
 • جنس بدنه ی پرده هوای صنعتی باید از نوع استیل یا الکترواستاتیک باشد، و نوع عایق بندی باید تزریق فوم پلی یورتان باشد.
 • با توجه به این که این نوع از یخچال ها قابل استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی را دارند. پس برای عملی شدن این موضوع باید از کمپرسورهایی که با مبردهای غیر آلاینده فعالیت می کنند، در طراحی این گونه از یخچال ها استفاده کرد.
 • حتماً باید هوای سرد در تمام نقاط یخچال به صورت یکنواخت و در دمای ثابت در گردش باشد، تا از فاسد شدن محصولات جلوگیری کند.
 • به سیستم نورپردازی و روشنایی دستگاه توجه کنید، چون این مورد در طول عمر یخچال بسیار تأثیرگذار می باشد. به همین خاطر از لامپ های کم مصرف SMD در قسمت نورپردازی دستگاه استفاده شده است.
 • برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و روشن بودن محیط داخلی یخچال پرده ای از کاور شب سیستم شب برقی ریموت دار یا دستی فنری استفاده شده است.
 • رنگ یخچال را باید طوری انتخاب کنید، که با دیگر تجهیزات فروشگاه شما مطابقت داشته باشد.
 • بررسی طبقات یخچال 

ویژگی های یخچال پرده هوا

طرز کار یخچال بدون درب

 • ابعاد

حتماً دقت کنید، که متراژ یخچال را با توجه به فضایی که در فروشگاه در اختیار انتخاب کنید.

 • مصرف و بازدهی انرژی

زمانی می توان گفت که یک یخچال کم مصرف می باشد و میزان بازدهی بالایی داشته باشد. با توجه به این که یخچال های پرده هوا مصرف انرژی پایینی دارند، و بازدهی بالا دارند، که بلافاصله پس از متصل شدن به برق یخچال به دمای تنظیم شده می رسد، و شما می توانید از آن استفاده کنید.

 • کاور شب

برای این که بتوانیم از هدر رفتن سرمای محیط داخلی یخچال جلوگیری کنیم، این نوع از یخچال ها را مجهز به کاور محافظت کننده در شب طراحی می کنند، تا زمانی که فروشگاه به خاطر تعطیلات باز نیست، و یا شب ها از هدر رفتن بیش از حد انرژی جلوگیری کند.

 • ترموستات

ترموستات دیجیتال این امکان را به شما می دهد، تا دمای کابین را تنظیم و کنترل کنید. هم چنین قابلیت برنامه ریزی برای سیستم مرکزی و انفرادی را هم دارند.

 • جنس بدنه

جنس بدنه ی یخچال های روباز فروشگاهی از نوع گالوانیزه رنگ شده با رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد.

 • کمپرسور

با توجه به این که در طراحی این نوع از یخچال ها از دو کمپرسور استفاده شده است، باعث می شود، تا از داغ شدن بیش از اندازه ها کمپرسورها و توقف کامل عملکرد یخچال جلوگیری کرده، و یا حتی در صورتی که مشکلی به وجود می آید، و یکی از موتورها از کار می افتد، موتور دوم بتواند از فاسد شدن محصولات مختلف جلوگیری کند.

 • قابلیت جابجایی آسان و راحت

برای انجام این کار باید چرخ های این یخچال را به صورت پایه دار ثابت و متحرک طراحی شوند.

 • تابلو برق

تابلو برق دارای کنترل کننده هایی مانند کنترل فاز، بیمتال و… می باشد، که از آسیب رساندن نوسانات برق به یخچال جلوگیری می کند.

تعمیر و سرویس یخچال پرده هوا

قیمت یخچال ویترینی جلو باز

با توجه به این که خیلی مهم که ممکن است، همه ی وسایل برقی و مکانیکی پس از گذشت مدت زمانی مشخص دچار استهلاک می شوند، و احتیاج به تعمیر و سرویس دارند. این موضوع ممکن است، برای یخچال های پرده هوا هم اتفاق بیوفتد، پس حتماً قبل از خرید و پس از خرید در فاصله ی زمانی های مشخص آن ها بررسی کنید. حتماً برای این که بتوانید عمر دستگاه را طولانی تر کنید، و از خراب شدن قطعات مختلف این یخچال جلوگیری کنید، حتماً از روغن کمپرسور استفاده کنید، با استفاده از این روغن کمپرسور روان کار می کنند، و عمر دستگاه را طولانی تر می کنند.

هم چنین در مواقع ضروری می توانید از نیروهای تکنسین جهت بررسی و بازبینی مکانیزم کارکرد موتور دستگاه و قطعات دیگر آن کمک بگیرید. حتماً پس از خرید یخچال دمای داخلی یخچال را چک کنید، چون باید تمام نقاط یخچال دارای دمای یکسان باشند.


 • میزان مصرف برق یخچال پرده هوا چقدر است؟

  میزان مصرف برق یخچال جلو باز فروشگاهی با توجه به ظرفیت و شرایط کاری شما تعیین می شود.

 • قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب چقدر است؟

  قیمت یخچال پرده هوا با توجه به نوسانات بازار متغیر می باشد. جهت استعلام قیمت با شماره های درج شده، در سایت تماس حاصل فرمایید.

 • یخچال روباز الکترواستیل هم تولید می کنید؟

  خیر

   

 • یخچال بدون در چند متری می باشد؟

  براساس سفارش مشتری متراژ یخچال فروشگاهی روباز تعیین می شود.

 • قدرت موتور یخچال پرده ای چقدر است؟

  بستگی به متراژ یخچال دارد، هر دو متر 1.5 اسب بخار می باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • یگانه جعفری
  آیا یخچال های پرده هوا نگهدارنده شب دارند؟؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله، مجهز به سنسور نگهدارنده شب هستند.

 • حمید

  با سلام و خسته نباشید برفک در یخچال روباز ایستاده ایجاد می شود؟ خروجی آب در یخچال فروشگاهی بدون درب وجود دارد؟

  • مدیر سایت

   سلام، بله برفک می زند.

   خروجی آب هم در این محصول وجود دارد، تا برفک آب شده، از طریق آن از یخچال خارج شود.

 • رضا محمدی
  یخچال پرده هوا ها باید رو چه درجه ای کار بکند ؟؟
  • مدیر سایت

   سلام. 3 درجه سانتی گراد

 • یوسفیان
  سلام پرده هوا ها رو میشه یک متری ام سفارش داد؟
  • مدیر سایت

   سلام، به صورت سفارشی برای مشتریان تولید می شود.

 • شمسایی
  سلام وقتتون بخیر من مسخوام هر دو متر موتورش ۲ اسب باشه امکانش هست؟
  • مدیر سایت

   سلام، بله

 • احمدنیا
  سلام آیا پرده هوا با تجهیزات ترک هم تولید میکنید؟
  • مدیر سایت

   سلام، بله

 • جعفربدری
  سلام یخچال الکترو استیل به طول ۳.۶۷۰متر ارتفاع ۲.۱۰سانت عرض ۹۱ پنج درب ایستاده یک سال کارکرده تو چه رنج قیمتی است
  • مدیر سایت

   با کارشناس فروش مجموعه تماس بگیرید. 09128399762

تماس بگیرید